Masz pytania? Zadzwoń:508 241 699

Osiedle Herbowa

Zielone Zacisze

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych, wśród pięknych drzew. Osiedle Zielone Zacisze położone jest na granicy Rzeszowa oraz Tyczyna

LokalizacjaPrzepiękne otoczenie

Rozległe tereny zielone i leśne są doskonałymi miejscami do wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportów. Niska, estetyczna zabudowa w całej okolicy, bardzo dobra infrastruktura oraz sprawna komunikacja z centrum - czynią tę lokalizację wysoce atrakcyjną.

TransportSprawna komunikacja

W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy. Dojazd do centrum Rzeszowa zajmuje zaledwie 15 minut. Bliskość dwóch głównych ulic pozwala na sprawną komunikację we wszystkich kierunkach.

technologiaWysoka jakość materiałów

Stosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i tradycyjnych technologii zapewnią mieszkańcom trwałość i solidność budynków oraz ekonomiczne nakłady na utrzymanie posesji.

Funkcjonalność i estetykaKomfort mieszkania

Niska, rozproszona pośród drzew zabudowa łączy funkcje nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wypoczynkiem w zaciszu zieleni.

Osiedle HerbowaIdealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi

Domy na osiedlu Herbowa Zielone Zacisze to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, a jego usytuowanie łączy w sobie zalety, które docenią zarówno ludzie pragnący spokoju ciesząc się mikroklimatem, jak i osoby dojeżdżające do pracy, którym zależy na dobrej lokalizacji. Wszystkie domy zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami na rynku.

Domy o powierzchni 96-150m2 wybudowane są na dużych działkach o powierzchni od 530m2 do 730m2.

Osiedle powstaje w odpowiedzi na potrzeby ludzi szukających domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum.

Projekty Domów

Projekty zostały wykonane przez doświadczonych architektów: zakładają doskonałe wykorzystanie przestrzeni - zapewniając mieszkańcom wygodną przestrzeń domową, wiele możliwości aranżacyjnych i poczucie prywatności w przydomowych ogrodach. Architektura utrzymana została w eleganckim, tradycyjnym stylu, by pięknie komponowała się z istniejącym starodrzewem.

Niska, rozproszona pośród drzew zabudowa łączy funkcje nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wypoczynkiem w zaciszu zieleni. Każdy dom posiada przestronny taras będący znakomitym przedłużeniem salonu, miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich. Szczególna troska architektów dotyczyła zachowania istniejącego zadrzewienia, dzięki czemu osiedle zyskuje wyjątkowy charakter.

Lista domów

LokalPowierzchnia użytkowaSzczegółyPokojeStatusCena: stan deweloperskiSzczegóły
DOM NR 1 – DOM W TYMIANKU 8160 m2
5sprzedany
DOM NR 2 – DOM W TYMIANKU 8160 m2
5sprzedany
DOM NR 4 – DOM W ŻURAWKACH120 m2
4sprzedany
DOM NR 3 – DOM W ŻURAWKACH120 m2
4sprzedany
DOM NR 5 – DOM W TYMIANKU 8160 m2
5sprzedany
DOM NR 6 – DOM W TYMIANKU 8160 m2
5sprzedany
DOM NR 7 – DOM W TYMIANKU 8160 m2
5sprzedany
DOM NR 8 – DOM W AMARELISACH137 m2
5sprzedany
DOM NR 9 – DOM W AMARELISACH137 m2
5sprzedany
DOM NR 10 – DOM W AMARELISACH 5154 m2
5sprzedany
DOM NR 11 – DOM W AMARELISACH 2174 m2
6sprzedany

Kontakt

Burghaus Sp. z o.o.

ul. Okrąg 2/3
00-423 Warszawa
10.00 - 18.00 (pn - pt)
10.00 - 15.00 (so)

 

Sprzedaż

10.00 - 18.00 (pn - pt)
10.00 - 15.00 (so)

Doradca hipoteczny

Katarzyna Szpiech

Burghaus Developer

Prezentowane materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego - prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą i dokonania rezerwacji lub zawarcia umowy. Przedstawione na stronie internetowej burghaus.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. 

© 2019 - 2024 Burghaus. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda