Masz pytania? Zadzwoń:508 241 699

Nasze inwestycje

Senatorska Residence - II EtapArchitektura, która zachwyca

Doskonały design i styl, najwyższa jakość wykonania i lokalizacja szeregówek, dzięki której miejski styl życia łączy się z odpoczynkiem na łonie natury.

Green house SłocinaMieszkaj cicho, kameralnie i w zgodzie z naturą

Green House to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną mieć nieskrępowany kontakt z naturą i nie rezygnować z zalet miejskiego stylu życia. Nowoczesna i uporządkowana architektura osiedla została zaprojektowana z myślą o sąsiedzkiej społeczności i bezpieczeństwie.

Inwestycja spacerowaTuż obok tętniącego życiem miasta

Inwestycja Spacerowa to raj dla miłośników natury, którym zależy na komfortowym odpoczynku w zaciszu własnego domu, pozostając jednocześnie nieopodal tętniącego życiem centrum Rzeszowa. Do zaoferowania mamy 12 mieszkań z ogródkiem (o powierzchni 57 m2) oraz 12 mieszkań dwupoziomowych z tarasem o łącznej powierzchni 75 m2.

Ostatnie wolne domy

Senatorska ResidenceSenatorska 305, Domy szeregowe Rzeszów

Inwestycję Senatorska Residence wyróżnia nie tylko doskonały design i styl. Segmenty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby optymalnie odpowiadały na wszelkie potrzeby swoich użytkowników. Zarówno projekt bryły budynku, jak i wnętrza zostały dopracowane w każdym szczególe, tak aby spełniać najwyższe oczekiwania i każdego dnia wpływać na podniesienie jakości życia swoich mieszkańców. 

inwestycja sprzedana

Zielone ZaciszeOsiedle Herbowa

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych, wśród pięknych drzew. Osiedle Zielone Zacisze położone jest na granicy Rzeszowa oraz Tyczyna, co zapewnia bardzo szybkie dotarcie do centrum Rzeszowa. Osiedle usytuowane jest w bardzo spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w niedalekiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej oraz szkoły.

Kontakt

Burghaus Sp. z o.o.

ul. Okrąg 2/3
00-423 Warszawa
10.00 - 18.00 (pn - pt)
10.00 - 15.00 (so)

 

Sprzedaż

10.00 - 18.00 (pn - pt)
10.00 - 15.00 (so)

Doradca hipoteczny

Katarzyna Szpiech

Burghaus Developer

Prezentowane materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego - prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą i dokonania rezerwacji lub zawarcia umowy. Przedstawione na stronie internetowej burghaus.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. 

© 2019 - 2024 Burghaus. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda