Masz pytania? Zadzwoń:508 241 699

Burghaus — więcej niż pasjaBudujemy domy, w których sami chcielibyśmy mieszkać

Nasze inwestycje charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim, realizowane są w bezpiecznej i sprawdzonej technologii tradycyjnej przy udziale wieloletnich wykonawców oraz doświadczonego zespołu inżynierskiego. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Co ważne, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, stawiane przez nas budynki są solidne, bezpieczne, trwałe, ale też ekonomiczne w użytkowaniu. Nie ustajemy w wysiłkach, by oferować to, co najlepsze, podnosząc jednocześnie jakość życia naszych klientów.

Każda Inwestycja to coś więcej niż budynek. Nie uznajemy kompromisów. To, co jest dla nas najważniejsze jako firmy, to zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa, dzięki którym budynek ma szansę stać się Twoim prawdziwym Domem.

Kontakt

Burghaus Sp. z o.o.

ul. Okrąg 2/3
00-423 Warszawa
10.00 - 18.00 (pn - pt)
10.00 - 15.00 (so)

 

Sprzedaż

10.00 - 18.00 (pn - pt)
10.00 - 15.00 (so)

Doradca hipoteczny

Katarzyna Szpiech

Burghaus Developer

Prezentowane materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego - prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą i dokonania rezerwacji lub zawarcia umowy. Przedstawione na stronie internetowej burghaus.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. 

© 2019 - 2024 Burghaus. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda